close
x
(067) 539-27-83 keyboard_arrow_down
Передзвонити мені
рус укр

Умови користуваня сайтом

Угода користувача
Ця угода визначає взаємодію між адміністрацією сайта та користувачем сайта у пропонуванні до замовлення та придбанні товарів в інтернет-магазині skytech.dp.ua за адресою: https://skytech.dp.ua

Під час реєстрації та оформленні замовлення користувач зобов'язується надавати точну інформацію а також бути зацікавленим у придбанні обраного товару/товарів. Адміністрація сайту може передати дані користувача третім особам якщо це необхідно для виконання замовлення (службам доставки, тощо). Особисті дані користувача (включно з історією замовлень) використовуються адміністрацією сайту виключно для коректної та зручної для користувача работи сайту. Адміністрація сайту може зберігати та обробляти дані, які веб-переглядач користівача відправляє під час відвідування інтернет-магазину. Необхідною умовою коректної роботи сайту є використання файлів cookie у веб-переглядачі користувача сайту. Адміністрація сайту може записувати та використовувати сервісну інформацію у файлах cookie, яка необхідна для роботи сайту.
Сайт використовує сервіс Google Analytics, який відслідковує трафік інтернет-магазина, та ці дані він може використовувати у власних рекламних цілях. Детальніше з роботою сервісу можна ознайомитись за посиланням: https://policies.google.com/privacy?hl=uk

Зображення, які додані до товарів, а також опис грунтуються на інформації від виробника та/або постачальника та можуть містити неточності або не надавати повну інформацію, що цікавить користувача. Для виправлення помилок у описі адміністрація сайту може змінювати або додавати інформацію про товар у будь-який час.
У відгуках до товару користувач зобов'язується залишати лише правдиву інформацію, не вводити в оману інших користувачів сайту.

Для замовлення товари можуть пропонуватись як окремо так і разом з іншим товаром або товарами (бандли), при цьому загальна вартість бандла може відрізнятись від загальної вартості цих товарів окремо один від одного
Ціни в інтернет-магазині skytech.dp.ua вказані у гривнях, і не враховують вартість доставки та комісії платіжних систем. Адміністрація сайту може у будь-який час змінити вартість товару, запропонованого для замовлення, не повідомляючи про це користувача. Якщо користувач вже оформив замовлення, то вартість товарів у замовленні не може бути змінена адміністрацією сайта, незалежно від обраного варіанту оплати.

У разі неможливості відправки замовлення (та виконанні замовлення в цілому) адміністрація сайту повинна повідомити про це користувача. Якщо вже була здійснена оплата, то грошові кошти повертаються користувачу, якщо оплата здійснювалась з банківської картки, то грошові кошти повертаються на ту ж саму картку.

На товари, які придбані в інтернет-магазині skytech.dp.ua, розповсюджується гарантія згідно до чинного законодавства та згідно з сервісною політикою постачальника та/або виробника. Датою початку дії гарантійних зобов'язань вважається дата, зазначена у гарантійному талоні.

Користувач має право повернути товар упродовж чотирнадцяти днів з моменту отримання, згідно до чинного законодавства, за умови якщо товар не був у використанні та збережена цілістність упаковки. Датою повернення вважається дата відправки товара користувачем, яка вказана у накладній логістичної компанії. Адміністрація сайту має право не прийняти товар, який повертає користувач, якщо упаковка товара, самий товар або його комплектація були пошкоджені під час його зворотнього транспортування (механічні пошкодження упаковки, нанесення маркувань, залишки пакувальної стрічки та інше). У разі повернення товару адміністрація сайту повертає користувачу грошові кошти у розмірі вартості товару, яка зазначена у товарному чеку (квитанції). Витрати користувача на послуги логістичних компаній адміністрація сайту не відшкодовує.

Якщо неналежна якість товару була виявлена під час експлуатації та в період гарантійного строку, зазначеного у гарантійному талоні, адміністрація сайту зобов'язується прийняти товар на умовах гарантійного обслуговування. Користувач зобов'язується відправити товар на гарантійне обслуговування у повній комплектації, у заводській упаковці, з гарантійним талоном, у якому зазначено строк гарантійного обслуговування. Обов'зковою умовою виконання гарантійних зобов'язань є висновок про наявність заявленої несправності та виконання користувачем умов експлуатації та зберігання товару від авторизованого сервісного центру. Адміністрація сайту має право відмовити користувачу в гарантійному обслуговуванні якщо авторизований сервісний центр зробив висновок про порушення користувачем умов експлуатації або зберігання товару. В цьому випадку адміністрація сайту повинна надати користувачу відповідний висновок від авторизованого сервісного центру.

У разі неможливості ремонту товара у межах гарантійного обслуговування адміністрація сайту зобов'язана:
- або замінити на товар тієї ж моделі та виробника,
- або запропонувати користувачу аналогічну заміну, в цьому випадку варіанти заміни повинні бути запропоновані адміністрацією сайта на вибір користувачеві,
- або повернути користувачу грошові кошти
Адміністрація сайту має право на свій розсуд обрати один з вищезазначених варіантів.

При відправці товара на гарантійне обслуговування адміністрація сайту не відшкодовує витрати користувача на послуги логістичних компаній.
Для економії часу та витрат на транспортування, користувач може самостійно звернутись до авторизованого сервісного центру у своєму місті.
На витратні матеріали (картриджі та запчастини до них, чорнила, фотопапір та інше) гарантія не розповсюджується.

На сайті можуть бути розміщені посилання на інші інтернет-ресурси, такі як сайти виробників товарів та інші. Адміністрація сайту не несе відповідальності за вміст та умови використання ціх інтернет-ресурсів.

Адміністрація сайту має право відмовити користувачеві у продажу товара, заблокувати профіль, обмежити його у використанні функціоналу сайта, надати дані користувача до правоохоронних органів, якщо вважатиме що дії користувача шкодять роботі сайту, створюють незручності іншим користувачам або несуть в собі ознаки шахрайства.

Текст цієї угоди може змінюватись без попередження користувача. Зміни набуваєть чинності після публікації.

Адміністратором сайту є ФОП Дутчак А.М. св.№598447 від 14.12.2010

Угода дійсна з 23.01.2021р.